Відгуки про компанію Мега Свято - магазин аксесуарів для свята та все для оформлення повітряними кульками ГУРТ (ОПТ).
- Олег Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олег, ми вдячні вам за гарну оцінку, раді що вам все сподобалось :) Повертайтесь до нас ще, завжди з радістю допоможемо!
- Коментар продавця
- Олена К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олена, ми вдячні вам за гарну оцінку, нам дуже приємно. Повертайтесь до нас ще, з задоволенням допоможемо!
- Коментар продавця
- Ірина Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Ірина, ми вдячні вам за гарну оцінку, раді що вам все сподобалось. Звертайтесь до нас ще, з задоволенням будемо корисними для вас :)
- Коментар продавця
- Щербина А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла святковий посуд, декор для Хеловіна-все ок, відправили швидко, товар якісний. Дякую
- Коментар продавця
Ганна, дякуємо вам за відгук, раді що ви залишилися задоволені покупкою :) Звертайтесь до нас ще, завжди будемо раді вам!
- Коментар продавця
- Ольга Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Ольга, ми вдячні вам за гарну оцінку, раді що вам все сподобалось :) Повертайтесь до нас ще, завжди з радістю допоможемо!
- Коментар продавця
- Олеся Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую
- Коментар продавця
Олеся, ми вдячні вам за гарну оцінку, нам дуже приємно. Повертайтесь до нас ще, з задоволенням допоможемо!
- Коментар продавця
- Якібчук А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Анастасія, ми вдячні вам за гарну оцінку, раді що вам все сподобалось. Звертайтесь до нас ще, з задоволенням будемо корисними для вас :)
- Коментар продавця
- Наталья Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чесний порядний продавець
- Коментар продавця
Наталія, ми вдячні вам за гарний відгук, та раді що все сподобалось :) Повертайтесь до нас ще, завжди з радістю допоможемо!
- Коментар продавця
- Володимир С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Володимир, ми вдячні вам за гарну оцінку, раді що вам все сподобалось :) Повертайтесь до нас ще, завжди з радістю допоможемо!
- Коментар продавця
- Ірина З.
Швидко вийшли на зв'язок, дівчата підказали, коректності отримання посилки.
Дякую, ще свято не наступоло, а отримали багато позитивних емоцій, від вмісту посилки))
